Nasze Portfolio

Sprawdź nasze unikalne projekty, które wyróżniają naszych Klientów!

Nasze portfolio stron internetowych:
Poniżej przedstawiamy przykładowe strony internetowe stworzone przez SEMSEI

Strona internetowa
dla Ciebie

Jesteśmy nowoczesną agencją specjalizującą się w tworzeniu stron internetowych i marketingu online. 

Stawiamy na funkcjonalność i nowoczesny design stron – jednocześnie uważnie wsłuchując się w potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Potwierdzeniem naszej skuteczności jest bogate portfolio – każda z prezentowanych w nim stron to potwierdzenie naszej skuteczności i historia owocnej współpracy. 

 

Zapoznaj się z naszymi projektami i opiniami klientów. Przekonaj się, jak wyglądają efekty naszej pracy i zainspiruj się stworzonymi przez nas stronami internetowymi. Chcesz osiągnąć podobny efekt? Skontaktuj się z nami – stworzymy dla Ciebie nowoczesną stronę szytą na miarę!

Co wyróżnia strony internetowe z portfolio SEMSEI?

Strony internetowe z naszego portfolio powstały w oparciu o najpopularniejszy CMS świata – WordPress.


Sprawia to, że są uniwersalne, proste w zarządzaniu i łatwe w modyfikacji.
Gwarantujemy przy tym dostosowanie projektu do indywidualnych wymagań klienta – zarówno pod względem designu, jak i funkcjonalności.
Tworzymy świeże, unikalne projekty, odzwierciedlające indywidualny charakter danego biznesu i jego specyfikę.

Masz swój własny pomysł na stronę? Chętnie pomożemy Ci wprowadzić go w życie!

FAQ

Ile trwa realizacja projektu?

Czas realizacji strony internetowej zależy od specyfiki projektu – przede wszystkim wielkości strony i wymaganych funkcjonalności. Im prostsza strona, zawierająca mniej zakładek – tym jej realizacja jest szybsza.Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje wymagania – określimy dokładnie, ile zajmie nam wykonanie strony dla Ciebie!

Jak wygląda proces tworzenia strony?

Pierwszym etapem tworzenia strony internetowej jest dokładne uzgodnienie z klientem oczekiwań co do strony oraz wypracowanie jej wstępnego projektu. Kluczowe jest jak najdokładniejsze określenie wymagań co do strony. Następnie tworzymy właściwy projekt i prezentujemy go klientowi, wdrażamy ewentualne poprawki, a następnie przystępujemy do wykonania strony.

W jakich technologiach działamy?

Strony internetowe z naszego portfolio oparte są na CMS WordPress. Większość z nich wykonana jest z wykorzystaniem szablonu Divi, zapewniającego szerokie możliwości customizacji.

nIE ZNALAZŁEŚ ODPOWIEDZI?

Nie przejmuj się! Napisz do nas, z chęcią udzielimy odpowiedzi na pytania które Cię nurtują.

Zobacz opinie naszych klientów

Stawiamy na uniwersalność!

W naszych projektach stawiamy na uniwersalność – tworzymy logo, które będzie wyraźne i czytelne nawet w sporym pomniejszeniu, na wizytówce czy firmowym długopisie. Przygotowujemy również różne warianty kolorystyczne logo – w barwach dopasowanych do całego projektu identyfikacji wizualnej – tak, by symbol Twojej marki prezentował się odpowiednio na materiałach o różnych barwach. Szukasz firmy, zajmującej się projektowaniem logo w Katowicach i na całym Śląsku?