Sport Twoją Szansą

Możliwość wsparcia misji fundacji Sport Twoją Szansą poprzez stworzenie nowoczesnej, prostej w obsłudze strony internetowej była dla nas zaszczytem. Przygotowaliśmy szyty na miarę projekt, odświeżający warstwę wizualną i poprawiający możliwości pozycjonowania witryny. Dowiedz się więcej o tej realizacji!

O Fundacji Sport Twoją Szansą

Sport Twoją Szansą jest fundacją, której głównym celem jest wsparcie talentów sportowych poprzez zapewnienie im pomocy materialnej i merytorycznej. Fundacja wspomaga różnorodne inicjatywy związane z rozwojem polskiego sportu – niezależnie od tego, czy aktywność sportowa ma charakter rekreacyjny, amatorski czy zawodowy.

Projekt szyty na miarę

Jakiej strony potrzebowała fundacja Sport Twoją Szansą? Responsywnej, prostej w zarządzaniu, dopasowanej do identyfikacji wizualnej – a przy tym spełniającej wymagania SEO. Poprzednia strona Fundacji potrzebowała graficznego odświeżenia oraz przebudowy struktury. Wpisy, opisujące jej bieżącą działalność, wyświetlały się w formie pop-up – nie miały swoich adresów URL i nie mogły się indeksować, co obniżało potencjał SEO strony. W nowym projekcie postawiliśmy na sprawdzone rozwiązania – platformę WordPress i elastyczny szablon Divi. Pozwoliło nam to osiągnąć wysoką responsywność strony i jej maksymalnie prostą obsługę oraz idealne odwzorowanie identyfikacji wizualnej. Zadbaliśmy też o aspekty SEO – teraz każda informacja o działalności fundacji ma swój oddzielny, indeksowalny URL.

Porozmawiajmy o Twojej stronie!

Oferujemy elastyczne warunki współpracy a każdy projekt jest dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, po prostu zadzwoń lub wyślij zapytanie na naszego maila.
Umówimy się na rozmowę lub spotkanie i omówimy szczegóły projektu, który Cię interesuje.