Sprawdź co możemy wspólnie stworzyć!

Pracujemy nad sukcesem Twojej strony zwiększając wartościowy ruch. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron oraz w efektywnych kampaniach Google Ads. Sprawdź naszą pełną ofertę i przekonaj się jak możemy pomóc Ci w zwiększeniu widoczności w Internecie.

Audyt

Sprawdzimy dokładnie twoją stronę i wskażemy wszystkie czynniki, które zmniejszają jej skuteczność. Przedstawiamy kompleksowe wyniki przeprowadzonego audytu i zaproponujemy wprowadzenie konkretnych zmian.

Optymalizacja

Naprawimy wszystkie błędy na podstawie audytu oraz poprawimy użyteczność strony. Dokładnie sprawdzimy poprawność kodu strony i zajmiemy się optymalizacją treści na twojej stronie.

Koordynacja

Skoordynujemy działania SEO, social media i PR. Niezależnie, czy korzystasz z zewnętrznych agencji czy własnych pracowników. Pomożemy w sprawnym przeprowadzeniu kampanii marketingowej oraz wyznaczymy kierunek na przyszłość.

Kim jesteśmy?

SEMSEI to zespół gotowych do działania specjalistów w dziedzinie pozycjonowania i tworzenia stron internetowych.

Jeżeli to teraz czytasz, to znaczy, że potrafimy się odpowiednio wypromować. A jeśli potrafimy wypromować naszą stronę, uda nam się również z Twoją!

Prowadzimy nowoczesną agencję SEO i stawiamy naszych klientów na pierwszym miejscu! Mamy wieloletnie doświadczenie i chętnie zabieramy się za projekty, które na pierwszy rzut oka są nie do zrealizowania.